Turnieje 2018

 

Calisia Riichi Open Sparring 2018

 

Zapraszamy entuzjastów Mahjonga Riichi do wzięcia udziału w naszych klubowych sparingach o randze turniejowej. Rozgrywki notowane będą w klubowym rankingu.

I sparing: 22 Września 2018

II sparing: 3 Listopada 2018

III sparing: 10 Listopada 2018

IV sparing: 15  Grudnia 2018 – odwołany

 

Miejsce: Rospuda Brzeziny – mapa
Organizator: Calisia Mahjong Club – Katarzyna Chabelska, Radosław Jangas
Kontakt: www.mahjong.kalisz.pl

Zasady: EMA standard Riichi Rules
Gry: 4 hanchans
Sędzia: Katarzyna Chabelska
Limit graczy: 20
Sprzęt: 2 stoły automatyczne i 3 zestawy z matami, losowy wybór graczy do stołów
Punktacja ze sparingów wchodzi w ranking klubowy Calisia Mahjong Club

Koszt: 20 PLN, płatne gotówką na miejscu – zawiera lunch, kawa, herbata, woda
Lunch: Restauracja Leśny Dwór w Brzezinach

 

Agenda:
9.30 – 9.40 – Registration
9.40 – 9.50 – Opening Ceremoy
9.50 – 11.20 – 1st Hanchan
11.35 – 13.05 – 2nd Hanchan
13.20 – 14.20 – Lunch
14.30 – 16.00 – 3rd Hanchan
16.15 – 17.45 – 4th Hanchan
18.00 – 18.15 – Closing Ceremony

 

II sparing – tabela wyników
No./NrSurname/Nazwisko
Name/Imię
City/MiastoCountry/KrajClub/KlubPoints/Punkty
1.Libich ArturŁódźPolska-84700
2.Kotschmarów RobertKaliszPolskaCMC50300
3.Kotschmarów KosmaTuliszkówPolskaCMC46000
4.Chabelska KatarzynaBrzezinyPolskaCMC44500
5.Mazurkiewicz AleksandraŁódźPolska-4800
6.Pietrzak NataliaKaliszPolskaCMC-7800
7.Liberska-Adamczewska JolantaKaliszPolskaCMC-17600
8.Jangas RadosławKaliszPolskaCMC-21300
9.Werkowska AleksandraTuliszkówPolskaCMC-24600
10.Adamczewski JędrzejKaliszPolska--47200
11.Chabelski TadeuszBrzezinyPolskaCMC-48800
12. Substitute Player----143000

 

III sparing – zarejestrowani uczestnicy
No./NrSurname/Nazwisko
Name/Imię
City/MiastoCountry/KrajClub/Klub
1.Jangas RadosławKaliszPolskaCMC
2.Chabelska KatarzynaBrzezinyPolskaCMC
3.Mazurkiewicz AleksandraŁódźPolska-
4.Libich ArturŁódźPolska-
5.Kolenda DominikPułtuskPolskaYorozu
6.Kruczek JustynaWarszawaPolskaPLM
7.Adamczewski JędrzejKaliszPolska-
8.Liberska-Adamczewska JolantaKaliszPolskaCMC
9.Wypychowski DawidŁódźPolskaCMC
10.Wypychowska MichalinaŁódźPolskaCMC
11.Wypychowska IwonaKaliszPolskaCMC
12.Grzybowski ŁukaszKatowicePolskaUSMA
13.Pu ZhaoOpolePolskaUSMA
14.Tkaczyk AdamChorzówPolskaUSMA
15.Pietrzak NataliaKaliszPolskaCMC
16.Stempień DorotaBrzezinyPolskaCMC